Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178618

PROJEKTEERIMISE projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- projekteerimistööde juhtimine (personal, aeg, raha)
- projektide kuluarvestus, analüüs ja hindamine
- suhtlemine ja läbirääkimine tellijate, alltöövõtjate, projektmeeskonna ning koostööpartneritega
- projektide kooskõlastamine ja kaitsmine ametkondades
- autorijärelevalve

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus projekteerimise projektijuhtina vähemalt 5 aastat
- kõrgem ehitusalane haridus
- oskus tulemuslikult meeskonda juhtida
- väga hea läbirääkimis- ja aja planeerimise oskus
- eesti keele valdamine, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- väga hea arvuti kasutamise oskus (sh MS Project, CAD programmid)

Ettevõte pakub

- huvitavaid projekte
- pikaajalist ja arendavat töösuhet
- kaasaegset ja sõbralikku töökeskkonda
- töötulemustele vastavat väärilist tasu
- sporditoetust
- ametiautot või kompensatsiooni isikliku sõiduauto kasutamise eest

Tööpakkumise number
#178618