Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178618

PROJEKTEERIMISE projektijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- projekteerimistööde juhtimine (personal, aeg, raha)
- projektide kuluarvestus, analüüs ja hindamine
- suhtlemine ja läbirääkimine tellijate, alltöövõtjate, projektmeeskonna ning koostööpartneritega
- projektide kooskõlastamine ja kaitsmine ametkondades
- autorijärelevalve

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus projekteerimise projektijuhtina vähemalt 5 aastat
- kõrgem ehitusalane haridus
- oskus tulemuslikult meeskonda juhtida
- väga hea läbirääkimis- ja aja planeerimise oskus
- eesti keele valdamine, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- väga hea arvuti kasutamise oskus (sh MS Project, CAD programmid)

Ettevõte pakub

- huvitavaid projekte
- pikaajalist ja arendavat töösuhet
- kaasaegset ja sõbralikku töökeskkonda
- töötulemustele vastavat väärilist tasu
- sporditoetust
- ametiautot või kompensatsiooni isikliku sõiduauto kasutamise eest

Tööpakkumise number
#178618

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2009
Kuulutus sisestati:
21. mai 2009

Arhitektuuri ja projekteerimisbüroo EA Reng AS kuulub Eesti juhtivate projekteerimisfirmade hulka. 4 bürood kolmes riigis ühendavad sadakahtekümmet kõrge kvalifikatsiooniga arhitekti ja inseneri. Pakume klientidele kompleksset ja professionaalset konsultatsiooniteenust.
Arendame ennast järgmistel suundadel: arhitektuurne ja ehituslik projekteerimine, üld- ja detailplaneeringute koostamine, teede, tänavate, sildade ja infrastruktuuri projekteerimine, inseneriosade projekteerimine, projektijuhtimine ja järelevalve ning konsultatsiooniteenus.
Oleme tasakaalukad ja usaldusväärsed, ausad, avatud ja ambitsioonikad ning nende väärtuste hindamist ootame ka uutelt kolleegidelt.

Vaata rohkem