Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551902

Projekteerija/projekteerimis osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Välisvõrkude sh keskpingeseadmete projekteerimine
Osakonna töö jutimine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus energeetikas
Elektrilevi nõuete tundmine
A pädevus
Eelnev töökogemus
Hea eesti ja venekeele oskus.

Ettevõte pakub

Head töökeskkonda.
Sportimise võimalusi.

Tööpakkumise number
#551902

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. september 2018
Kuulutus sisestati:
16. august 2018

E-Service AS on 1992. aastal loodud, pidevalt edasiarenev elektritööde ettevõte. Teostame erinevaid sise- ja väliselektritöid üle Eesti. Tegeleme nii elektriehituse kui ka hooldustöödega. Meie suurimateks partneriteks on Ericsson Eesti AS, Elektrilevi OÜ, Rimi Eesti Food AS, O-I Production Estonia AS (Järvakandi klaasitehas) ja Norma AS. Oma tegutsemisaastate jooksul oleme välja teeninud klientide usalduse, mille üheks näitajaks on kindlasti pidevalt lisanduvad elektripaigaldiste hoolduslepingud, mida tänaseks on juba üle 200. Meie motoks on:
Igast olukorrast on väljapääs!

Vaata rohkem