Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #742500
Kaugtöö võimalus

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa, kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Väliselektrivõrkude projektide koostamine, tehniliste jooniste koostamine, kooskõlastamine, suhtlemine maaomanikega, samuti side- ning valgustusprojektide koostamine.

Ootused kandidaadile

Huvi inseneri- ja elektrivaldkonna vastu

Omad A-pädevust

Omad elektri-või tehnikaalast kõrgharidust

Oskad joonestada Autocadi või Microstation tarkvaraga

Kasuks tuleb võõrkeelte oskus (inglise, vene)

Oled iseseisev ja orienteeritud lahendustele

Autojuhilubade olemasolu

Hea läbirääkimiste oskus

Ettevõte pakub

Õppimis- ning arenemisvõimalusi

Konkurentsivõimelist tulemuspalka (põhipalk alates 2300 bruto+tulemus)

Kaugtöö võimalust ning ise valida oma tööaega

Toetavat ja kogemustega meeskonda kontori asukohaga Tartus

Ühisüritusi

Ametiautot või isikliku auto kompensatsiooni

Sport ID

Lisainfo

Lisaküsimuste puhul ühendust võtta: jaanus(at)stromtec.ee või 5534119

Tööpakkumise number
#742500