Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552333

PROJEKTEERIJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. august 2018
Kuulutus aegub:15. september 2018

Töö kirjeldus

kelle põhitööks on puitkarkasshoonete projekteerimine, sh

  • hoonete kooskõlastus- ja montaažijooniste koostamine
  • elementide tööjooniste koostamine
  • konstruktsioonide tugevusarvutused
  • tootmiseks ja ehituseks vajalike spetsifikatsioonide koostamine

Ootused kandidaadile

  • töökogemust projekteerimisvaldkonnas
  • ehitusalast eriharidust (vähim rakenduskõrgharidus), võib olla lõpetamisel
  • joonestusprogrammide (AutoCad) valdamist heal tasemel
  • iseseisvust ja vastutust oma töö planeerimisel ning korraldamisel
  • valmidust meeskonnatööks, avatust, ausust ja head suhtlemisoskust
  • eesti ja inglise keele oskust kõnes ning kirjas

Aktiivset ja väljakutsuvalt tempokat suhtlemist, huvitavat ja tulemustele orienteeritud tööd ning sellele väärilist tasu, sõbralikke kolleege, tänapäevaseid töövahendeid. Pakutav töökoht asub Tartus.

Tööpakkumise number
#552333

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2018
Kuulutus sisestati:
17. august 2018

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstusettevõte, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid, elementidest elumaju ning puidugraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab 460 inimest, ettevõtte käibest moodustab 97% eksport.

Vaata rohkem