Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827292
Osaline kaugtöö võimalus

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Hoonete tehnosüsteemide lahenduste loomine

  • Veevarustuse ning kanalisatsiooni sise- ja välisvõrkude projekteerimine

  • Automaatsete kustutussüteemide projekteerimine

Ootused kandidaadile

  • Huvi hoonete tehnosüsteemide projekteerimise valdkonnas

  • Erialaste arvutiprogrammide valdamine

  • Kohusetundlikus, täpsus

  • Erialane töökogemus

  • Pikaajalist ja arendatavat töösuhet proffesionaalses meeskonnas.
  • Kaasaegset töömeetodeid, -keskkonda ja -vahendeid.
  • Tööd mitmekülgsete projektidega
  • Eralaseid koolitusi

Tööpakkumise number
#827292