Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #645425
Kaugtöö võimalus

Projekteerija

Tartu, Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. märts 2020
Kuulutus aegub:23. aprill 2020

Töö kirjeldus

Elektrivarustuse välistrasside projekteerimisega
Tänavavalgustuse projektide koostamisega, side välistrasside projekteerimisega
ning maalepingute ettevalmistamisega ja sõlmimisega.

Ootused kandidaadile

Omad varasemat projekteerimise alast kogemust (sobib nii välistrasside kui hoonesiseste osade varasem projekteerimise kogemus),
Oled hea suhtlemisoskusega ja suhtud ellu positiivselt.
Oled initsiatiivikas, iseseisev ja valmis uuteks väljakutseteks.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle kindlat ja stabiilset tööd.
Kaugtöö võimalust
Kaasaegseid töövahendeid.
Töötasu vastavalt Sinu panusele.

Tööpakkumise number
#645425

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
25. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem