https://www.cvkeskus.ee/432659

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432659

Tööpakkumise number

432659

Töö kirjeldus

1. Tehniliste lahenduste väljatöötamine vastavalt projekti lähteülesandele, tugevusarvutustele, tüüpsõlmedele, -lahendustele jm. nõuetele.
2. Tootmise ettevalmistuseks vajalike tööjooniste ja spetsifikatsioonide koostamine.
3. Projekteerimistööde kvaliteetne teostamine.
4. Kasuks tuleb staatiliste arvutuste tegemise oskus.


Nõudmised kandidaadile

Oled meie jaoks sobiv kandidaat kui sul on põhiteadmised:
puitehitiste projekteerimise alustest, tead ja tunned ehitusalased seadusandlusi ja –norme, oled kokku puutunud tugevusõpetusega.
Sinu põhioskused on projekteerimisprogrammide kasutamise oskus edasijõudnute tasemel (AutoCAD 2D ja 3D), oled süstemaatiline ja analüüsioskusega, omad tehnilist ja ruumilist mõtlemist.


Ettevõte pakub

1. Kaasaegset töökeskkonda.
2. Projekteerimisalaseid väljakutseid erinevatele turgudele.
3. Kindlat sissetulekut.


Lisainfo

Tähtajatu tööleping, täistööaeg esmaspäevast reedeni 08:30-17:00.
Kandideerimiseks palume saata enda CV koos motivatsioonikirja ning palgasooviga märgusõnaga «Projekteerija»


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2016
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Lasita Maja asutati Tartus 1998. aastal. Aasta aastalt on ettevõte kasvanud, olles tänaseks arenenud Eesti üheks suurimaks puitmajade tootjaks. Lasita Maja annab tööd rohkem kui 260-le inimesele, tootes aastas kokku umbes 40 000 erinevat ehitist.
Kolm erinevat tootmisbaasi võimaldavad toota 19 / 21 / 28 / 34 / 40 / 44 / 58 ja 70mm seinapaksusega eriilmelisi puitehitisi, alustades aiamajade, kuuride, suvemajade, saunade, paviljonide, garaažide ja lastemajadega ning lõpetades meie parimate koostööpartnerite tarvis ka nn. eriprojektidega. Töö eriprojektidega on tõendus sellest, et me hindame kõrgelt meie klientide vajadusi, samuti annab sellest tunnistust meie lai tootevalik – tänasel päeval on meil sortimendis üle 380 erineva mudeli. Kliendi rahuolu nimel pühendame suurt tähelepanu kvaliteedile, selle kinnituseks väljastas LRQA AS-le Lasita Maja alates 29. november 2007 ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi. Tunnistus selle kohta, et me peame oluliseks ka loodushoidu on FSC sertifikaadiga puidu kasutus meie ettevõttes.FSC on märk vastutustundlikust suhtumisest meie loodusvaradesse ja sellega ka meie ühisesse tulevikku.