Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208656

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste läbiarutamine kliendiga.
Tehniliste lahenduste projekteerimine.
Staatika arvutuste tegemine (tugevusarvutused).
Hinnakalkulatsioonide arvutamine.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 2 aastane eelnev töökogemus projekteerijana ehitusvaldkonnas.
AutoCad programmi kasutamise oskus.
Erialane kõrgharidus.
Eesti keel väga heal tasemel, inglise või saksa keele oskus suhtlustasemel, vene keele oskus keskmisel tasemel.
Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus.
Otsustus- ja vastutusvõime ning soov ennast pidevalt arendada.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu.
Kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda.
Erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal.
Võimalust jätkata karjääri kontserni teistes ettevõtetes

Tööpakkumise number
#208656

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 13000 - 16000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. november 2010
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2010

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on rahvusvahelisse kontserni kuuluv ettevõte, mis on üks juhtivaid betooniraketisi tootev ja rentiv ettevõte maailmas.

Vaata rohkem