Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688504
Kaugtöö võimalus

Projekteerija

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda tublit projekteerijat. Töö peamiseks sisuks on hoonete seadustamine ja kasutuslubade taotlemine.

Põhilised tööülesseanded on:

  • eel-, muudatus- ja mõõdistusprojektide koostamine
  • toimingud ehitisregistriga
  • meneltuste juhtimine
  • suhtlus kohaliku omavalitusega

Ootused kandidaadile

  • Varasem erialane töökogemus
  • Projekteerimis- ja ehitusalaste normide ning seadusandluse tundmine
  • 2D joonestamise oskus - ArhiCAD, AutoCAD
  • EHR-i keskkonna tundmine
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Kohusetundlikus, täpsus, ausus

Kasuks tuleb:

  • Arhitekt tase 7 pädevus või selle omandamine
  • Varasem meeskonna ja projektide juhtimise kogemus
  • 3D joonestamise oskus (BIM)
  • B-kategooria juhiloa olemasolu
  • Vene keele oskus
  • Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka

  • Paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust

  • Arenevat töökeskkonda ja vaheldusrikast tööd

  • Hambaravi kindlustust

  • Sporditoetust

Tööpakkumise number
#688504