Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439905

Tööpakkumise number

439905

Töö kirjeldus

• Lahendab projekteerimise ülesandeid;
• Koostab arhitektuursete jooniste alusel 3D mudeli, vaated/plaanid kliendiga kooskõlastamiseks, elementide tööjoonised, materjalide spetsifikatsiooni tootmiseks ja püstitamiseks;
• Projekti staatiliste arvutuste tegemine
• Vajadusel suhtleb projekteerimisega seotud osapooltega: müük, tootmine, paigaldus, tarnijad;

Nõudmised kandidaadile

• Haridus: Ehitusinsener
• Kogemused arvutiga projekteerimises (AutoCad, Revit, Robot, Excel);
• Inglise keel oskus heal tasemel;
• On teadlik valdkonna arengutest ja normidest.
• Innovaatiline ja avatud mõtlemisega

Kasuks tuleb kogemus element- või moodulmajade projekteerimises

Ettevõte pakub

• Konkurentsivõimelist põhipalka
• Ettevõtte sisest karjäärivõimalust
• Stabiilset töökohta, häid töötingimusi ja töövahendeid Tallinna kontoris
• Erialast koolitust
• Sõbralikku ja multikultuurset kollektiivi kasvavas ettevõttes

Lisainfo

Töökoha asukoht: Osmussaare 8, Tallinn (kaasaegne büroohoone Peterburi mnt. ääres). Lisainfo cv(at)q-haus.eu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016
Brutopalk:
Alates 1200 kuni 1600 EUR kuus

Q-haus majatehas on loodud 2004 ja on üks suurimatest puitelementmajade tootjatest Eestis. Pakume klientide soovidest lähtuvaid puitmajade ja majaelementide projekteerimise, tootmise ning paigalduse teenuseid. Järgime oma töös kvaliteedi- ja keskonnajuhtimissüsteemi ISO9001:2008 ning ISO14001:2004 põhimõtteid ja nõudeid. Meie tootmisele on omistatud European Technical Approval (ETA) sertifikaat. Klientide rahulolu meie toodete ning teenustega on kõrge. Enamus toodangust ekspordime ja paigaldame klientidele Euroopas, peamiselt Skandinaavias. Ettevõttes töötab 50 inimest. Seoses töömahu kasvuga, ootame oma kollektiivi: