Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59765

Tööpakkumise number

59765

Töö kirjeldus

  • Arhitektuurne projekteerimine, eskiiside muudatuste vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane haridus (võib olla omandamisel)
  • Pingetaluvus ning kiire otsustusvõime
  • Hea läbisaamine ArchiCadiga

  • Kasuks tuleb: vene keele oskus suhtlustasandil
  • Juhilubade olemasolu

  • konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti põhipalga (alates 10 000 kr katseajal) ja tulemustasude näol.
  • eneseteostusvõimalust ning karjääri kiiresti arenevas ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2006

Kaubamärgi „Nova Haus" alla on koondunud 3 tegevusvaldkonda: kinnisvaraarendus, puitkarkassmajade tootmine ning montaaž ja ehitus.

Kontserni kuulub OÜ Nova Haus Element, mille põhitegevuseks
on puitkarkassiga seinamoodulitest kokkupandavate elumajade ja hoonete tootmine.

Oma majade põhikonstruktsioonide väljatöötamisel oleme lähtunud Saksamaa ja Skandinaaviamaade kogemustest, kus elementmajasid on toodetud juba üle 70 aasta.

Teenindame meelsasti välisturge. Tunneme Saksa ehitusturu spetsiifilisi nõudmisi ning omame seal 26 eramu monteerimise ning ehitamise kogemust.

Visioon

Olla kliendile usaldusväärne partner uue kodu rajamisel.

Missioon

Mõeldes kliendile pakume läbi standardsete lahenduste ja efektiivse tootmise õiglast kvaliteedi ja hinna suhet.

Põhiväärtused

• Usaldusväärsus
• Kliendikesksus
• Professionaalsus
• Uuendusmeelsus
• Avatus