Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238626

Tööpakkumise number

238626

Töö kirjeldus

* Betoon- ja metallkonstruktsioonide projekteerimine (konstruktiivsed ja arhitektuursed projektid)
* Efektiivseimate projekteerimislahenduste otsimine ja nende realiseerimine
* Kasutatavate ehitustehnoloogiate planeerimine ja nende kokkusobivuse analüüs
* Projekteerimisalane nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on vähemalt 5 aastane töökogemus projekteerijana ja ehitusalane kõrgharidus. Kasuks tuleb sildade projekteerimise kogemus. Ta tunneb kehtivaid ehitusnorme ja on hea analüüsivõimega. Lisaks eesti keele valdamisele suhtleb vene ja inglise keeles.

Pakume arendavat ja vastutusrikast tööd, projekteerimist tööstushoonetest sildade ja viaduktideni ning sõbralikku ja professionaalset kollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2011
Kuulutus sisestati:
6. september 2011

NORDECON BETOON OÜ on Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte, mis on spetsialiseerunud nutikate betoonlahenduste väljatöötamisele, betoonkonstruktsioonide projekteerimisele ja valmistamisele. Viimastel aastatel tegeleme aktiivselt ka silla- ja põllumajandusehitusega. Hetkel töötab ettevõttes üle 140 inimese.