Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184958

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Betoon- ja metallkonstruktsioonide projekteerimine
* Efektiivseimate projekteerimislahenduste otsimine ja nende realiseerimine
* Kasutatavate ehitustehnoloogiate planeerimine ja nende kokkusobivuse analüüs
* Projekteerimisalane nõustamine

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on vähemalt 5 aastane töökogemus projekteerijana ja ehitusalane kõrgharidus. Kasuks tuleb sildade ja kiudbetoonkonstruktsioonide projekteerimise kogemus. Ta tunneb kehtivaid ehitusnorme ja on hea analüüsivõimega. Lisaks eesti keele valdamisele suhtleb ladusalt vene ja inglise keeles.

Pakume arendavat ja vastutusrikast tööd, sõbralikku ja professionaalset kollektiivi ning tööle vastavat tasu.

Tööpakkumise number
#184958