Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184958

Tööpakkumise number

184958

Töö kirjeldus

* Betoon- ja metallkonstruktsioonide projekteerimine
* Efektiivseimate projekteerimislahenduste otsimine ja nende realiseerimine
* Kasutatavate ehitustehnoloogiate planeerimine ja nende kokkusobivuse analüüs
* Projekteerimisalane nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on vähemalt 5 aastane töökogemus projekteerijana ja ehitusalane kõrgharidus. Kasuks tuleb sildade ja kiudbetoonkonstruktsioonide projekteerimise kogemus. Ta tunneb kehtivaid ehitusnorme ja on hea analüüsivõimega. Lisaks eesti keele valdamisele suhtleb ladusalt vene ja inglise keeles.

Pakume arendavat ja vastutusrikast tööd, sõbralikku ja professionaalset kollektiivi ning tööle vastavat tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2009

Nordecon Betoon OÜ (endise nimega Mapri Projekt) on Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte, mille tegevusaladeks on betoonkonstruktsioonide ehitamine ja projekteerimine. Ettevõtte 2008.a. käive oli 220 miljonit krooni ning firmas töötab ~150 inimest.