Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93135

Tööpakkumise number

93135

Töö kirjeldus

Klaasinstallatsioonide projekteerimine
Projektide spetsifitseerimine
Spetsifikatsioonipõhine eelarvestamine

Nõudmised kandidaadile

Oled:
- energiline ja heatujuline
- täpne ja korrektne
- valmis meeskonnatööks
Valdad tublil tasemel:
- AutoCAD
- MS Excel
- riigikeelt
Omad:
- tööks vajalikku haridust-haritust
- motivatsiooni ehitusvaldkonna karjääriks

Ettevõte pakub

Tööd professionaalses ja vahvas meeskonnas
Hea tegija töötasu
Töötegijat toetavat suhtumist
Klaasi ja klaasinstallatsioonide tundmaõppimist
Kogemuspagasi kasvamist

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2007

Marepleks on üle 10 aastase kogemusega klaasiettevõte eesmärgiga varustada kliente kaasaegselt kvaliteetsete klaasitoodetega. Toodame elukeskkonnasõbralikke klaaspakette, ohutut lamineeritud ja karastatud klaasi, pakume klaasi disainitul kujul – matistatud, taustvärvitud ja musterklaasi. Kuuli-, löögi- ja kuumakindlad klaasid on teeninud klientide heakskiidu, nagu ka erinevad tehnilised erilahendused lõpptooteni välja. Peamisteks klientideks on akna- ja mööblitootjad, kodude, büroode ja kaubamajade sisustajad ning nii maja kui laevaehitajad.

Seoses erilahendusprojektide mahu kasvuga otsime oma meeskonda: