Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217915

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on kõrgepingeõhuliinide projektide asendiplaanilise osa koostamine ja vormistamine ning selleks vajaliku info kogumine ja haldamine. Lisaks projektide kooskõlastamine kohalike omavalitsuste, tehnovõrkude valdajate ja teiste asjast huvitatud osapooltega.

Ootused kandidaadile

  • täpsust ja kohusetundlikkust;
  • head suhtlemis- ja koostööoskust;
  • head eesti keele valdamist kõnes ja kirjas;
  • inglise keele valdamist suhtlustasandil;
  • varasem kogemus töös kaardimaterjalidega;
  • head joonestustarkvara AutoCad ja kontoritarkvara valdamist;
  • asjaajamise kogemust;
  • B-kategooria juhiluba;
  • et oled teotahteline ja initsiatiivikas;
  • kasuks tuleb soome ja vene keele oskus.

Meie omalt poolt pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd professionaalses ning edumeelses meeskonnas, häid arenguvõimalusi, stabiilset töökohta ja paindlikku tööaega.

Lisainfo

Kui tunned, et see pakkumine on Sinu jaoks, siis saada palun oma CV koos kaaskirjaga hiljemalt 13.02.2011

Tööpakkumise number
#217915

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2011

Empower on Põhjamaade ja Balti riikide üks suuremaid energeetikateenuseid pakkuv ja telekommunikatsiooni võrke ehitav ettevõte. Meie tippkvalifikatsiooniga personali oskusteave on välja kujunenud rohkem kui poole sajandi kogemustest ning kaasaegse tehnoloogia kombineerimisest inimressursiga. Käive on 330 miljonit eurot ja töötajaid ligi 3000, kellest enam kui 300 inimest leiab rakendust Eestis.

Vaata rohkem