Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551873

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinavate elektri-, side-, nõrkvooluprojektide koostamine ja kooskõlastamine.

Ootused kandidaadile

Head töötahet ja positiivset suhtumist.
Erialaste arvutiprogrammide kasutusoskust.
Kiiret mõtlemist.
Efektiivset ajaplaneerimist.
Tulemustele orienteeritud suhtumist.
Erialast suhtlemis- ja eneseväljendusoskust.
Head eesti keele oskust kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb:
Erialane kõrgharidus.
Eelnev erialane töökogemus ja seadusandluse ning normatiivdokumentide tundmine.
Vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
Juhiload ja auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Võimalust koostada erinevaid huvitavaid projekte.
Konkurentsivõimelist tasu.

Tööpakkumise number
#551873

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2018
Kuulutus sisestati:
15. august 2018

Baltkilp OÜ on 2010. aastal asutatud firma, mis on spetsialiseerunud elektrikilpide koostamisele. Meie põhitegevusalaks on elektrikilpide projekteerimine, koostamine ja rekonstrueerimine. Meie klientideks on nii ehitusettevõtjad, korteriühistud kui eramuomanikud. Pakume teenuste täispaketti alates projekti kooskõlastamisest kuni täislahendusteni.
Suudame teostada kõiki 2500 A piirkonna tooteid. Meie tugevuseks on suurte projektide juhtimisel saadud kogemused. Kogenud ja professionaalsete projektijuhtide abil tagame kvaliteedi ja suudame oma klientidele pakkuda terviklikke lahendusi.

Vaata rohkem