Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641605

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. veebruar 2020
Kuulutus aegub:25. märts 2020

Töö kirjeldus

  • Erineva jooksva töö täitmine: projektide printimine, materjalide lugemine, erinevate probleemide lahendamine;
  • Elektriprojektide koostamine;
  • Projektidest materjalide lugemine ja tabelite koostamine;

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus või omandamisel;
  • Hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Joonestusprogrammi Autocad ning MS office kasutamise oskus;
  • Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus;
  • Algatusvõime ja orienteeritus meeskonnatööle;

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsioonipaketti;
  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet;
  • Täiendkoolitusi ja arenemisvõimalusi; Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • Võimalust osaleda ja rääkida kaasa ettevõtte arendamises;

Tööpakkumise number
#641605

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2020
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2020

ASTORFI OÜ on 2006. aastal asutatud firma, mis alates 2007. aastast on spetsialiseerunud elektritöödele. Meie põhitegevusalaks on elektrisüsteemide projekteerimine, rajamine ja rekonstrueerimine nii Eestis kui Rootsis.

Vaata rohkem