Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127504

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime seoses tootmismahu kasvuga oma motiveeritud meeskonda
Tallinnasse projekteerijat, kelle põhiline tööülesanne on väliselektrivõrkude projekteerimine.

Ootused kandidaadile

tehniline eriharidus
AUTOCAD tarkvara kasutamise oskus
täpsus ja korrektsus
hea suhtlemisoskus
B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd
häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
abivalmis kaaslasi ja ühisüritusi
tööks vajalikku koolitust
tulemustasu vastavalt tööpanusele
suures projekteerimisfirmas ja kogu energeetikakontsernis peituvaid arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#127504