Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56456

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • projekteerimise alaste vähempakkumiste korraldamine allhankijate leidmiseks ning kokkulepete sõlmimine allhankijatega
  • projekteerimise alaste allhankelepingute täitmise kontroll ja järelvalve ehitusobjektidel, ehitusobjekti projektdokumentatsiooni analüüs, alltöövõtjate töö koordineerimine ning projekti ekspertiiside tellimine
  • parimate alternatiivsete tehniliste lahenduste leidmine.

Ootused kandidaadile

ehituse alane kõrgharidus
töökogemus projekteerijana
võimekas insenener-tehniliste lahendite pakkuja
hea läbirääkija.

Ettevõte pakub

. töökohta meeskonnavaimu väärtustavas töörühmas
. koostööd oma ala professionaalidega

Lisainfo

Kirjeldage CV-s täpsemalt projekteerimise alaseid töid, mida olete teinud

Tööpakkumise number
#56456