Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63468

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehituse projektidokumentatsiooni haldamine ja analüüs
  • Projekti ekspertiiside tellimine vajadusel
  • Ehitusobjekti projekteerimisega seotud nõupidamisest osavõtmine
  • Tehnilised tööd projektidokumentatsiooni koostamisel

Ootused kandidaadile

  • Teedeehituse alane kõrgharidus
  • Teedeehituse litsentsi omamine ( tuleb kasuks )
  • Projekteerimise ja projektijuhtimise oskused
  • Ehitusstandardite ja ehitusseaduste tundmine
  • Kindlustuste ja autorikaitsega seotud õigusaktide tundmine
  • Läbirääkimiste oskus
  • Joonestustarkvara AutoCad valdamine kesktasemel
  • Eesti keele valdamine kõrgtasemel. Soovitavad on ka inglise ja vene keele oskus
  • Koostööoskus ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Panusele vastav tasustamine
  • Kiire karjääri võimalus mitmekesiste tööülesannete täitmisel
  • Intensiivne täiendõpe töökohal ja väliskoolitustel

Tööpakkumise number
#63468