Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63468

Tööpakkumise number

63468

Töö kirjeldus

  • Ehituse projektidokumentatsiooni haldamine ja analüüs
  • Projekti ekspertiiside tellimine vajadusel
  • Ehitusobjekti projekteerimisega seotud nõupidamisest osavõtmine
  • Tehnilised tööd projektidokumentatsiooni koostamisel

Nõudmised kandidaadile

  • Teedeehituse alane kõrgharidus
  • Teedeehituse litsentsi omamine ( tuleb kasuks )
  • Projekteerimise ja projektijuhtimise oskused
  • Ehitusstandardite ja ehitusseaduste tundmine
  • Kindlustuste ja autorikaitsega seotud õigusaktide tundmine
  • Läbirääkimiste oskus
  • Joonestustarkvara AutoCad valdamine kesktasemel
  • Eesti keele valdamine kõrgtasemel. Soovitavad on ka inglise ja vene keele oskus
  • Koostööoskus ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Panusele vastav tasustamine
  • Kiire karjääri võimalus mitmekesiste tööülesannete täitmisel
  • Intensiivne täiendõpe töökohal ja väliskoolitustel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
31. märts 2006

AS ASPI moodustati 1990.aastal, olles asutamisel üks erakapitalil põhinevaid teedeehitusfirmasid Eestis. 2004a. oli netokäive ligikaudu 577 milj.krooni ja keskmine töötajate arv firmas 273 inimest. Põhilised tegevusvaldkonnad on teedeehitus,-remondi ja korrashoiutööd ning platside ja väljakute ehitus ( mullatööd, alused, asfalteerimine, äärekivid ja tänavakivide paigaldamine; teekatete freesim ine-stabiliseerimine), teede projekteerimine ja mullatööd; vesivarustus-ja kanalisatsioonitööd; haljastus; geodeesia ja raudtee-ehitusel aluste ja kommunikatsioonide ehitus, asfaltbetooni tootmine. Meie tegevus vastab kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi standarditele ISO 9001, ISO 14001.