Töö kirjeldus

Järjest kasvava töömahu tõttu otsime oma meeskonda KVJ-PROJEKTEERIJAT / INSENERI, kelle ülesandeks on eriosade projekteerimine koos sisekliima ja energiatõhususe modellatsioonidega. Sõltuvalt sinu soovidest ja huvidest võib töö sisaldada ka suhtlemist klientidega ning erinevate analüüside teostamist.

Nõudmised kandidaadile

Oled ideaalne kandidaat, kui sul on kütte ja ventilatsiooni erialane haridus (või omandamisel) ning omad kogemust projekteerimise ja/või energiatõhususe valdkonnas. Sul on hea AutoCAD’i ja MS Excel’i kasutamise oskus, kasuks tuleb ka teiste erialaste programmide oskus (MagiCAD, IDA-ICE).

Pakume Sulle väljakutset kiiresti arenevas ja põnevas valdkonnas, kus Sul on võimalus koos oma eriala spetsialistidega töötada Eesti põnevaimate projektidega. Saa osa suurepärasest ettevõttest, mille laiema perekonna moodustavad grupi ettevõtted ning kust ei puudu paljud toredad töövälised üritused.

Tööpakkumise number
#636902

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2020
Projekteerija / spetsialist

NORDIC ENERGY SOLUTIONS OÜ

Nordic Energy Solutions on oma valdkonna kõrgeima taseme energiatõhususe konsultatsiooni ja projekteerimisteenuseid pakkuv ettevõte. Tegeleme hoonete ja tootmisprotsesside energia- ja ressursikulusid vähendavate lahenduste väljatöötamisega. Meie klientideks on mitmed Eesti suurimad energiatarbijad ja kinnisvaraarendajad.

Vaata rohkem