Värsked tööpakkumised

Projekteerija moodulmajade tehases

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502235

Tööpakkumise number

502235

Töö kirjeldus

  • elementide koostejooniste, tööjooniste ning detailide joonestamine AutoCadis
  • Paigaldusjuhendite koostamine
  • Konstruktiivsete arvutuste tegemine (enamasti puitkonstruktsioonidele)

Nõudmised kandidaadile

  • baasteadmised projekteerimistarkvarast AutoCad
  • ehitusalane haridus (võib olla omandamisel)
  • tugevusõpetuse aluste tundmine
  • eesti keele oskus suhtlustasemel

Kasuks tuleb:
  • Office programmide kasutusoskus
  • Töökogemus ehitusplatsil või tehases

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd eneseteostuse ja -arenduse võimalustega
  • sõbralikku meeskonda ja head töökeskkonda

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2017
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2017

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis ning kuulub rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kümnes Euroopa riigis. Ettevõte rendib parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja pakub nendega seotud teenuseid. 2017. a alguses alustas tööd Ramirendi moodulmajade tehas.

Samas on Ramirent enamat, kui lihtsalt masinad. Meie väärtuslikem vara on inimesed, nende teadmised ja kogemused. Seoses ettevõtte järjepideva arenguga vajame oma kollektiivi veel rohkem teadmisi. Pakume tööd MOODULMAJADE PROJEKTEERIJALE.