Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126548

PROJEKTEERIJA Maardus

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED ON:

  • tellingute ja raketiste projekteerimine
  • hinnapakkumiste koostamine
  • müügiläbirääkimiste pidamine
  • klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

HEAL KANDIDAADIL ON:

  • ehitusalane kõrgharidus (või omandamisel)
  • hea arvutikasutuse ja AutoCad progr. oskus
  • tugevusõpetuse aluste tundmine
  • kohusetunne, pühenduvus
  • eesti ja vene keele oskus, inglise keel suhtlustasemel

Ettevõte pakub

  • püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
  • sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi
  • tööd Vana-Narva mnt rendipunktis

Tööpakkumise number
#126548