Värsked tööpakkumised

PROJEKTEERIJA Maardus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121936

Tööpakkumise number

121936

Töö kirjeldus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED ON:
• tellingute projekteerimine
• hinnapakkumiste koostamine
• müügiläbirääkimiste pidamine
• klientide nõustamine

Nõudmised kandidaadile

HEAL KANDIDAADIL ON:
• ehitusalane kõrgharidus (või omandamisel)
• hea arvutikasutuse ja AutoCad progr. oskus
• tugevusõpetuse aluste tundmine
• kohusetunne, pühenduvus
• eesti ja vene keele oskus, inglise keel suhtlustasemel

Ettevõte pakub

• püsivat töösuhet arenevas rahvusvahelises ettevõttes
• vastutusrikast ja huvitavat tööd
• kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
• sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi
• tööd Vana-Narva mnt rendipunktis

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
3. september 2007

Ramirent AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis, kuulume rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kaheteistkümnes Euroopa riigis. Eestis asuvad Ramirendi rendipunktid Tallinnas (viis rendipunkti), Tartus, Pärnus, Kuressaares, Viljandis, Võrus, Rakveres, Jõhvis ja Narvas ning diiler Jõgeval. Ramirendi tootevalikus on väiketööriistad ja tõsteseadmed, tellingud ja piirdeaiad, telgid ja keemilised käimlad, ehitussoojakud ja merekonteinerid, laadurid ja ekskavaatorid, pinnaserullid ja tornkraanad, betoonraketise vormid ja toestused. Pakume parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja nendega seotud teenuseid.