Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644586
Veebipõhine värbamine

Projekteerija-insener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. märts 2020
Kuulutus aegub:13. aprill 2020

Töö kirjeldus

Sinu tööks saab olema element-ja moodulkonstruktsioonide ehitiste projekteerimine, kooskõlastus- ja montaažijooniste koostamine, elementide tööjooniste ning tootmiseks ja ehituseks vajalike spetsifikatsioonide koostamine.

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sulle:
 ehitusalane rakendus- või kõrgharidus (võib olla omandamisel)
 3D modelleerimistarkvaraga töötamise kogemus (soovitavalt Revit)
 eesti ja inglise keele valdamine
 iseseisvus, kohusetundlikkus, valmidus töötada meeskonnas
Kasuks tuleb:
 eelnev töökogemus projekteerimisvaldkonnas (puitkonstruktsioonide valdkonnas)

Ettevõte pakub

Greentec Houses OÜ pakub Sulle:
 erialast ja rohkete arenemisvõimalustega töökohta
 stabiilset tööaega, vajadusel ka paindlikkust (nt õpingute lõpetamiseks)
 kaasaegset töökeskkonda, head töötasu ja korralikke töövahendeid

Tööpakkumise number
#644586

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
16. märts 2020

CV Keskuse klient Greentec Houses OÜ on üle 10 aasta Eesti turul tegutsenud element- ja
moodulkonstruktsioone tootev ettevõte, mille põhiturg on Skandinaavias. Kliendid hindavad
meie kvaliteeti, lubadustest kinnipidamist ja nende soovidele ning vajadustele vastavust.
Rohkem infot: https://www.greentec.ee/

Vaata rohkem