Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 561594

Tööpakkumise number

561594

Töö kirjeldus

• Konstruktsioonisõlmede lahenduse väljatöötamist
• Moodulmajade konstruktiivsete lahenduste väljatöötamist
• Tööjooniste ja dokumentatsiooni koostamine
• BIM projekteerimine

Nõudmised kandidaadile

• Erialast kõrgharidus
• Moodul majade ehituse tehnoloogia tundmist
• CAD programmide tundmine – ArhiCAD peamine töövahend
• Suhtlustasandil eesti, inglise ja vene keele oskus (vähemalt 2 nendest)
Kasuks tuleb:
• Skandinaavia ehitus reeglite tundmine
• BIM projekteerimise põhimõttest arusaamine ja standartide tundmine

• Huvitavat ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas ettevõttes
• Kaasaegseid töövahendid ja töökeskkonda
• Erialased koolitused
• Toetavat professionaalset meeskonda
• Hea tingimused õigele kandidaadile

Lisainfo

Töö tegemise koht: Suur-Sõjamäe 35,Tallinn

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2018
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2018

Module Tech OÜ on Norra kapitalil põhinev ettevõte, ning on asutatud 2006 aastal. Meie põhitegevuseks on ruumelementmajade ja ehitussoojakute tootmine. Pakume oma klientidele terviklahendust.
Oleme Wexus Gruppen AS tütarettevõte.

Meie tehases jälgitakse kogu tootmisprotsessi jooksul valmivate ruumelementide kvaliteeti. Moodulid on ehitatud vastavalt Norra ehitusstandarditele. Meie tootmises on kasutusel ainult sertifitseeritud (CE) materjalid, mis tagavad parimat kvaliteeti. Väljastame oma toodetele Sintefi (TG20250) sertifikaadi.

Peamine toodang on suunatud skandinaavia turule.