Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309142

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on metallkonstruktsioonide projekteerimine.

Ootused kandidaadile

* erialast töökogemust vähemalt 3 aastat
* erialast kõrgharidust
* arvuti kasutamise oskust, sh AutoCAD
* iseseisvust
* korrektsust, pingetaluvust ja vastutustunnet

Ettevõte pakub

* ajakohast töökeskkonda
* eneseteostamise võimalust
* motiveerivat töötasu
* head meeskonda

Tööpakkumise number
#309142

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
28. mai 2013

CVKeskus.ee klient

Metek pakub täislahendusi hoone välisfassaadi ehitamiseks.
Meil on rohkem kui 15-aastane kogemus ning oleme suurim metallfassaadide tootja Eestis.

Vaata rohkem