Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197684

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tööjooniste koostamine
- tugevusarvutuste tegemine
- tehniline nõustamine

Ootused kandidaadile

- AutoCad tarkvara kasutamise oskus
- tehniline haridus, soovitavalt TTÜ-st
- ehitusliku projekteerimise oskus
- täpsus ja kohusetundlikkus
- proaktiivsus
- laitmatu eesti keele oskus
- soome keele oskus
- inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- head töökeskonda
- korralikku palka

Tööpakkumise number
#197684

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
18. mai 2010

OÜ K.M.T. Majatehas on moodulmajade tootmise ja paigaldusega tegelev ettevõte, mis tegutseb 2002. aastast ning annab täna tööd ca 30-le inimesele. K.M.T. Majatehas koduturgudeks on Põhjamaad, kus peamisteks klientideks on sealsed suuremad ehitusfirmad ja Eesti, kus fookus on müügil eraisikutele.
Ettevõtte kvaliteedijuhtimise süsteem vastab standardi ISO 9001:2008 nõuetele. Meie kontor asub Tallinna lähedal Tabasalus ning tootmisüksus Rapla maakonnas Hageris.

Vaata rohkem