Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142226

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

alajaamade primaar- ja sekundaarahelate ehituse projekteerimine

Ootused kandidaadile

tehniline haridus (masina- või ehitusinsenerina) või selle omandamine
head kirjalikku väljendusoskust
koostöövõimet

Kasuks tuleb paindlikkus ja omaalgatuslikkus, arvuti kasutamise oskus (MS Office, MicroStation, AutoCad) ja soome, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
häid arenguvõimalusi professionaalses ja edumeelses meeskonnas
töötulemustest sõltuvat tasupaketti

Lisainfo

Lisateavet saab telefonil +372 663 5615 Jaanis Järvet

Tööpakkumise number
#142226

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2008
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2008

Empower on Soome ja Baltimaade üks suuremaid energia- ja sideteenuseid pakkuvaid ettevõtteid. Meie klientideks on peamiselt energia-, side- ja tööstusettevõtted. Empoweril on kümmekond tegevuskohta Soomes, Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal. Käive moodustab umbes 161 mijonit eurot ja töötajaid on 2000, kellest 700 leiab rakendust Baltimaades.

Vaata rohkem