Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #680609
Kaugtöö võimalus

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • Elementide töö- ja montaažijooniste koostamine
  • Konstruktsioonide tugevusarvutused
  • Tootmiseks ja ehituseks vajalike spetsifikatsioonide koostamine

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui Sul on:

  • Töökogemus projekteerimisvaldkonnas
  • Ehitusalast eriharidust (vähemalt rakenduskõrgharidus), võib olla lõpetamisel
  • Joonestusprogrammide (AutoCad/Revit/Seinapaneel) valdamist heal tasemel
  • Iseseisvus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Paindlikku tööaega
  • Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#680609

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2020

EasyHome OÜ on Eesti kapitalil põhinev moodulmajade tehas, mis tegeleb moodulmajade projekteerimise, tootmise ja paigaldamisega.

Ootame oma meeskonnaga liituma projekteerijat, kelle põhi ülesandeks on puitkarkasshoonete projekteerimine.

Vaata rohkem