Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #114212

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrikilpide projekteerimine, skeemide ja spetsifikatsioonide koostamine, vajadusel paranduste tegemine, uute tehniliste lahenduste leidmine, projektijuhtide konsulteerimine ja osalemine projektikoosolekutel.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame elektrialast eriharidust, elektriskeemide ja tehniliste juhendite lugemise ja koostamise oskust, tehnilisest inglise ja vene keelest arusaamist, arvuti kasutamise oskust ning autojuhilube. Kandidaat peab olema hea planeerimis- ja analüüsivõimega, täpne ja korrektne ning valmis meeskonnatööks.
Kasuks tuleb projekteerija töökogemus tootmis- ja/või rahvusvahelises ettevõttes ning projekteerimisprogrammide tundmine.

ABB pakub oma töötajatele huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, järjepidevust, kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamise võimalusi, mitmeid soodustusi (toitlustus- ja spordikompensatsioon jm.)

Lisainfo

Töökoht asub Keilas.

Tööpakkumise number
#114212