Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195754

Projekteerija-elektriinsener

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* hoonete tugev- ja nõrkvoolu elektrivarustuse ja paigaldiste projekteerimine;
* tehniliste lahenduste väljatöötamine;
* tootmise ja ehituse ettevalmistuseks vajalike tööjooniste ja spetsifikatsioonide koostamine;
* projektgrupi ja tootmise nõustamine.

Ootused kandidaadile

* kõrgem haridus (elektri- või energeetikainsener);
* A-pädevus või eeldused selle omandamiseks;
* eelnev töökogemus analoogsel ametikohal vähemalt 3 aastat;
* inglise keele valdamine suhtluskeele tasemel;
* arvutioskus: AutoCad, MS Office – spetsialisti tasemel;
* töökus ja kohusetundlikkus;
* hea pingetaluvus;
* täpsus ja põhjalikkus;
* meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda ja toredat meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#195754