2023-08-23 14:48:55

Производственный работник (упаковщик, комплектовщик)

CVKeskus.ee klient
4 - 5 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Рабочими задачами является: комплектация, монтаж, упаковка, контроль, инвентаризация, ремонт, доставка материалов. Работа подразумевает поднятие тяжестей (до 15 кг).

Tööülesanneteks on komplekteerimine, monteerimine, pakkimine, kontrollimine, inventeerimine, remontimine, materjalide transportimine, ladustamine ja kvaliteedi kontrollimine. Töö eeldab raskuste tõstmist (kuni 15 kg).

Ootused kandidaadile

Если ты человек ответственный, честный и пунктуальный, в хорошой физической форме, то эта работа для тебя.

Kui Sa oled kohusetundlik, aus ja täpne, siis see töö on just Sinu jaoks.

Месячную заработную плату на руки (нетто) от 617 € до 748 €;
Работу по графику (4 через 4);
График с дневными сменами (А 07:30-19:30);
Обучение работе на месте;
Возможность карьерного роста;
Современную и безопасную рабочую среду;
Поддерживающий коллектив и общение на твоём родном языке;
Бесплатную развозку в пределах Таллинна и Маарду;
Обед за счет работодателя.

Töötasu kuus kätte (neto) 617 € kuni 748 €;
Tööd graafiku alusel (4 tööl, 4 vaba);
Töö päevastes vahetustes (А 07:30-19:30);
Ametialast väljaõpet ja lisakoolitusi;
Karjäärivõimalusi;
Kaasaegset ja turvalist töökeskkonda;
Toetavat meeskonda ja suhtlemist sinu emakeeles;
Tasuta transporti Tallinna ja Maardu piires;
Lõunasööki tööandja kulul.

Lisainfo