Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #88354

Programmispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamisteks tööülesanneteks on korraldada ja koordineerida keskkonnaprojektide finantseerimist ning teostada projektide sisu- ja finantskontrolli

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, eelistatavalt keskkonna- või keskkonnatehnika erialal
  • finantsalased teadmised
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus,
  • väga hea eesti keele, hea inglise keele, suhtlustasandil vene keele oskus
  • iseseisvus, täpsus, algatus- ja analüüsivõime, pinge- ja rutiinitaluvus

Kasuks tuleb:
  • eelnev erialane töökogemus
  • projektijuhtimise kogemus s.h keskkonnaprojektide juhtimisel
  • teadmised Euroopa Liidust, struktuurifondidest, välisabiprogrammidest

Ettevõte pakub

  • võimalust läbi oma töö mõjutada looduskeskkonna hoidu
  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
  • asjalikku töökollektiivi ja meeldivat töökeskkonda
  • erialast täiendkoolitust ja eneseteostus- ning arenguvõimalusi õppivas meeskonnas

Lisainfo

Motivatsioonikiri ja CV koos palgasooviga palume esitada kuni 12. jaanuarini 2007.a.

Tööpakkumise number
#88354

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2006

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja ELi struktuurifondide, välisabiprogrammide ning laenuvahendeid keskkonnaprojektide elluviimiseks.

Vaata rohkem