Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27825

Programmispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Programmispetsialisti ametikoha eesmärgiks on korraldada ja koordineerida keskkonnaprojektide finantseerimist ning teostada projektide sisulist ja finantsilist kontrolli

Tööülesanded:

  • keskkonnaprogrammide rahastamise taotluste kogumine, programmide koostamisele kaasaaitamine
  • projektide rahastamise korraldamine
  • projekti lepingute ja aruannete läbivaatamine ja kontrollimine
  • keskkonnaprogrammide täitmise jälgimine ja aruannete koostamine
  • keskkonnaprogrammide täitmise tulemuste analüüsimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus - eelistatavalt keskkonna- või tehnika erialal
  • finants- ja majandusalased teadmised
  • hea arvutikasutamise oskus (MS Office)
  • väga hea eesti keele oskus, kesktasemel inglise- ja vene keele oskus
  • täpsus, algatus- ja analüüsivõime, pinge- ja rutiinitaluvus, organiseerimisoskus

Kasuks tuleb:
  • eelnev erialane töökogemus
  • projektijuhtimise kogemus
  • üldteadmised Euroopa Liidust ja kokkupuuted EL-i projektidega
  • koostöö- ja meeskonnatöö kogemus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
  • meeldivat töökollektiivi- ja keskkonda
  • erialase täiendkoolituse ja arenguvõimalusi õppivas meeskonnas
  • põhjendatud töötasu

Lisainfo

Saata CV ja avaldus koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#27825