Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21070

Programmi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • keskkonnaprogrammide rahastamise taotluste kogumise, eelhindamise ja programmide koostamise koordineerimine
  • projektide rahastamise korraldamine
  • projektiaruannete läbivaatamine ja kontrollimine
  • taotlejatega ja koostööpartneritega suhtlemine
  • keskkonnaprogrammide täitmise jälgimine ja aruannete koostamine
  • keskkonnaprogrammide täitmise tulemuste analüüsimine

Ootused kandidaadile

  • keskkonnaalane kõrgharidus
  • hea arvutikasutamise oskus (tekstitöötlus MS Wordis; tabelarvutus MS Excelis; ajaplaneerimine MSOutlookis)
  • väha hea eesti keele oskus, kesktasemel inglise- ja vene keele oskus
  • täpsus, algatus- ja analüüsivõime, pinge- ja rutiinitaluvus, organiseerimisoskus

Kasuks tuleb:
  • eelnev erialane töökogemus
  • üldteadmised Euroopa Liidust ja kokkupuuted EL-i projektidega
  • raamatupidamis- ja majandusalased teadmised
  • koostöö- ja meeskonnatöö kogemus
  • pühendumus
  • kohusetundlikkus, täpsus

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
  • töörikastamise võimalusi
  • meeldivat töökeskkonda
  • erialast täiendkoolitust, individuaalõpet

Lisainfo

Saata CV ja avaldus koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#21070