Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37965

Programmeerimisinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Programmjuhtimisega lehtmetalli töötlemise tööpinkide programmide koostamine;
2. Tootmisdokumentatsiooni vormistamine.

Ootused kandidaadile

1. Kõrgem (taotlemisel) või kesk-eri haridus (soovitav tootmistehniline või mehaanika eriala);
2. Joonestuse ja projekteerimise põhimõtete tundmine;
3. Jooniste koostamise ja lugemise oskus;
4. Joonestus - konstrueerimise programmide valdamine (CAD, SOLIDEDGE, CAM);
5. Office (Word, Excel) programmide kasutamise oskus;
6. Eesti keele hea suuline ja kirjalik oskus;
7. Inglise keele oskus heal suhtlustasemel;
8. Oskus iseseisvalt töötada, korrektsus, kõrge töövõimega, suhtlemisoskus, täpsus, meeskonnatöövõimelisus, loovus, kohusetundlikkus;

Ettevõte pakub

• meeldivat töökeskkonda
• arenevat meeskonda
• täiendkoolitust (ettevõtte sisene)
• konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#37965