Värsked tööpakkumised

Programmeerimise ja/või robootika huviringi õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434408

Tööpakkumise number

434408

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda õpetajat, kes on avatud meelega, loov ning valmis osalema meeskonnatöös.
Pakume osalist tööaega, programmeerimise algõpetuse ja/või robootika huviringide läbi viimist I 1.- 6. klassides.
Osalemine ainesektsiooni töös.

Nõudmised kandidaadile

- magistrikraad (võib olla omandamisel),
- avatus haridusuuendustele,
- soov ennast harida ja oskus ennast analüüsida,
- arvutikasutamise oskus keskmisel või kõrgtasemel,
- positiivsus

Ettevõte pakub

- mentorit esimesel aastal (koolikultuuriga kurssi viija),
- võimalust osaleda kooli sisestel ja välistel üritustel,
- eneseteostamise võimalust,
- õpetaja kutse taotlemist, kui magistrikraad ei ole omandatud haridusvaldkonnas,
- arenevas meeskonnas töötamist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2016
Kuulutus sisestati:
4. august 2016

Tallinna Kunstigümnaasium asub Põhja-Tallinnas kiiresti arenevas piirkonnas. Kooli põhiväärtused on loovus, avatus ja koostöö. Nende väärtuste kaudu anname õpilastele arengukohase ja hea hariduse.