Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64528

Programmeerijate grupi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • programmeerijate töö korraldamine
  • ülesannete nii üldine kui ka detailne kirjeldamine
  • süsteemidokumentatsiooni koostamine
  • programmeerimine

Ootused kandidaadile

  • omad töökogemust programmeerijana /ja programmeerijate grupi juhina/
  • tunned SQL andmebaase
  • oskad dokumenteerida arendatavaid programme
  • sinu jaoks on olulised tulemused ning iseseisvus
  • omad loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
  • sul on hea suhtlemisoskus ja naudid meeskonnatööd
  • tunned valmisolekut teisi juhtida, juhendada

Kasuks tuleb
  • DELPHI arenduskeskkonna tundmine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • kaasaegseid töötingimusi
  • soodsaid võimalusi eneseteostuseks
  • arenemisvõimalust kogemustega meeskonnas
  • oskustele ja töötulemustele väärilist palka

Tööpakkumise number
#64528