Värsked tööpakkumised

Programmeerijate grupi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63444

Tööpakkumise number

63444

Töö kirjeldus

  • programmeerijate töö korraldamine
  • ülesannete nii üldine kui ka detailne kirjeldamine
  • süsteemidokumentatsiooni koostamine
  • programmeerimine

Nõudmised kandidaadile

  • omad töökogemust programmeerijana /ja programmeerijate grupi juhina/
  • tunned SQL andmebaase
  • oskad dokumenteerida arendatavaid programme
  • sinu jaoks on olulised tulemused ning iseseisvus
  • omad loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
  • sul on hea suhtlemisoskus ja naudid meeskonnatööd
  • tunned valmisolekut teisi juhtida, juhendada

Kasuks tuleb
  • DELPHI arenduskeskkonna tundmine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • kaasaegseid töötingimusi
  • soodsaid võimalusi eneseteostuseks
  • arenemisvõimalust kogemustega meeskonnas
  • oskustele ja töötulemustele väärilist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
30. märts 2006

AS Nixor AD on juba üle 10 aasta tegutsev ja pidevalt arenev infotehnoloogiaettevõte, kelle eesmärgiks on olla peamine IT-partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Täna pakume IT-alaseid teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile: jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus.