Värsked tööpakkumised

Programmeerijate grupi juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55068

Tööpakkumise number

55068

Töö kirjeldus

• programmeerijate töö korraldamine
• ülesannete nii üldine kui ka detailne kirjeldamine
• süsteemidokumentatsiooni koostamine
• programmeerimine

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
• töökogemust programmeerijana /ja programmeerijate grupi juhina/
• SQL andmebaaside tundmist
• arendatavate programmide dokumenteerimise oskust
• tulemusele orienteeritust ning probleemide iseseisvat lahendamise oskust
• korrektsust, täpsust ja vastutusvõimet
• loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
• head suhtlemisoskust
• valmisolekut meeskonnatööks

Kasuks tuleb
• DELPHI arenduskeskkonna tundmine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
• arendamisvõimalust kogemustega meeskonnas
• oskustele ja töötulemustele vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
16. november 2005

Nixor AD AS on infotehnoloogiaettevõte, kelle eesmärk on olla peamine IT partner kaubandus- ja teenindusettevõtetele. Meie areng ja kasv viimaste aastate jooksul on toimunud tänu headele koostööpartneritele, kes on meid usaldanud ja hankinud meilt endale vajaliku IT lahenduse, ning tänu partneritele, kes suudavad tarnida meile turu vajadustele vastavaid süsteeme.
Täna oleme fokuseerinud oma tähelepanu pakkudes IT teenuseid ja lahendusi neljale turusektorile – jaekaubandus, laevandus, toitlustus, hotellindus.