Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54680

Programmeerijate grupi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • programmeerijate töö korraldamine
  • ülesannete nii üldine kui ka detailne kirjeldamine
  • süsteemidokumentatsiooni koostamine
  • programmeerimine

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame

  • töökogemust programmeerijana /ja programmeerijate grupi juhina/
  • SQL andmebaaside tundmist
  • arendatavate programmide dokumenteerimise oskust
  • tulemusele orienteeritust ning probleemide iseseisvat lahendamise oskust
  • korrektsust, täpsust ja vastutusvõimet
  • loovat mõtlemist ja õppimisvõimet
  • head suhtlemisoskust
  • valmisolekut meeskonnatööks

Kasuks tuleb
  • DELPHI arenduskeskkonna tundmine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • soodsaid tingimusi eneseharimiseks ja õppimiseks
  • arendamisvõimalust kogemustega meeskonnas
  • oskustele ja töötingimustele vastavat palka

Tööpakkumise number
#54680