Värsked tööpakkumised

Programmeerija/tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192633

Tööpakkumise number

192633

Töö kirjeldus

Programmeerija/tarkvaraarendaja ülesanneteks on veebirakenduste arendus ja programmeerimine, E-kaupluste lahenduste arendus, osalemine arendatava süsteemi dokumentatsiooni loomises ja uute veebilehtede loomine vastavalt disaineri kavanditele.

Nõudmised kandidaadile

  • HTML, CSS, SQL ja PHP valdamine
  • Kogemus erinevate CMS’idega (installeerimine, template’de loomine, kohaldused)
  • CSS, JavaScript ja XML'i põhjalik tundmine
  • Elementaased teadmised SEO reeglitest, W3C standarditest ja kasutusloogikatest
  • Eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Stabiilset sissetulekut
Arenemisvõimalusi ja vaheldusrikast tööd
Head töökeskkonda Tallinnas
Toredaid ja toetavaid kolleege
Mobiiltelefon ja parkimine

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
12. märts 2010

HR factory kliendiks on veebiarenduse ja tarkvara ettevõte, mis tegutseb kolmes põhisuunas: veebiarendus, mobiilitarkvara arendus ja e-kaubanduse lahendused. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda lihtsaid, töökindlaid ning paindlikke lahendusi oma klientide igapäevaste ning erakorraliste infotehnoloogiliste ärivajaduste rahuldamiseks.