Värsked tööpakkumised

Programmeerija/J2EE spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210648

Tööpakkumise number

210648

Töö kirjeldus

Pakume tööd J2EE spetsialistile edukas Soome ettevõttes.
Peamisteks tööülesanneteks planeerimine ja programmeerimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

- kogemust Java arendusest J2EE keskkonnas ja programmeerimise entusiasmi
- JSF, Spring Framework ja Hibernate-tundmist
- Teadmisi järgmistest tehnoloogiatest: Java, SQL, HTML, Servlet ja JSP
- Kogemust MVC-arhitektuuri ja relatsiooniliste andmebaasidega, aruandlus...
- Omaalgatuslikkust, iseseisvust, ajakava ja kvaliteedi järgimist , meeskonnatöö oskust
- kliendisõbralikku suhtumist
- väga head inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Pakume:
- Huvitavat tööd
- Võimalust arendada oma teadmisi
- Inspireerivat sisekliimat ja modernseid töövahendeid
- Head palka

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2010

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.