Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #210648

Programmeerija/J2EE spetsialist

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd J2EE spetsialistile edukas Soome ettevõttes.
Peamisteks tööülesanneteks planeerimine ja programmeerimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

- kogemust Java arendusest J2EE keskkonnas ja programmeerimise entusiasmi
- JSF, Spring Framework ja Hibernate-tundmist
- Teadmisi järgmistest tehnoloogiatest: Java, SQL, HTML, Servlet ja JSP
- Kogemust MVC-arhitektuuri ja relatsiooniliste andmebaasidega, aruandlus...
- Omaalgatuslikkust, iseseisvust, ajakava ja kvaliteedi järgimist , meeskonnatöö oskust
- kliendisõbralikku suhtumist
- väga head inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Pakume:
- Huvitavat tööd
- Võimalust arendada oma teadmisi
- Inspireerivat sisekliimat ja modernseid töövahendeid
- Head palka

Tööpakkumise number
#210648

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2010

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.

Vaata rohkem