Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56827

Programmeerijad (4)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on tarkvara arendusega tegelev firma Tallinnas, mille emafirma asub Itaalias. Seoses ettevõtte arenguga pakume tööd programmeerijatele.

Tööülesanded:

- erinevate IT-lahenduste väljatöötamine ja täiendamine emafirma tellimusel

Ootused kandidaadile

- erialane haridus
- php, sql, python, javascripti tundmine
- inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- tööd huvitavate toodetega
- võimalust valida tööaega
- firmasisest arenguvõimalust, stabiilsust
- sõbralikku töökeskkonda

Lisainfo

Kasuks tuleb orienteerumine Linux keskkonnas

Tööpakkumise number
#56827

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem