https://www.cvkeskus.ee/62263

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62263

Programmeerija, WIN CE

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vöötkooditerminalide programmerimine
Printerite programmeerimine
Liidestustarkvara kodeerimine


Ootused kandidaadile

Omab WIN CE programmeerimise kogemust
Omab SQL kogemus
Kirjutab loetavat ja dokumenteeritud koodi
On lahendusele orienteeritud iseseisev ja arenemisvõimeline


Ettevõte pakub

Pakume projektipõhist lepingulist tööd


Tööpakkumise number
#62263
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Programmeerija, WIN CE
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!