Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #135983

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma infotehnoloogia osakonda kogemustega

PROGRAMMEERIJAT,

kelle hoolde saaksime usaldada suure teaduspõhise organisatsiooni infosüsteemide arendustöö. Süsteemid põhinevad peamiselt Oracle PL/SQL-il.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • head programmeerimisoskust ning varasemat töökogemust,
  • SQL-i head tundmist,
  • iseseisvat mõtlemist ja probleemilahendusoskust,
  • analüüsi- ja tööaja kavandamise oskust,
  • töökust, vastutustundlikkust, kohusetunnet.

Kasuks tuleb:
  • erialane kõrgharidus ning koolitused,
  • ärisektoris töötamise kogemus,
  • kogemus erinevate infosüsteemide integreerimise ning liideste projekteerimise alal.

Ootame oma kollektiivi inimest, kel on soov panustada suure organisatsiooni kõrgetasemeliste infosüsteemide arendamisse ning aidata selle kaudu eesti teadusel maailmakaardile jõuda.

Omalt poolt pakume:

  • mitmekülgset ning arendavat tööd,
  • tulemustele vastavat töötasu, põhipalk alates 15 000 kroonist kuus,
  • häid koolitusvõimalusi,
  • vormirõivastust,
  • meeldivat kollektiivi kogemuste ja ajalooga organisatsioonis.

Lisainfo

Töö on täisajaga. Töökoht asub Tartu kesklinnas (vajadusel parklakoha kasutamise võimalus).

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Täpsem info: Asko Tiidumaa (tel 737 6135)

Tööpakkumise number
#135983

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2008

Tartu Ülikool kuulub Eesti viie suurima tööandja hulka. Ühendades kõrgel rahvusvahelisel tasemel õppe-, teadus- ja arendustegevusi on ülikool põnev ning rohkeid väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuv organisatsioon.

Vaata rohkem