Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245667

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Kutsehariduskeskuse IT-talitus otsib oma meeskonda programmeerijat, kelle ülesandeks on:

  • Luua lihtsaid ja töökindlaid lahendusi Eesti suurima kutseõppeasutuse töötajatele, õpilastele ja klientidele
  • Olemasolevate ja loodavate lahenduste omavaheline liidestamine
  • Õppeinfosüsteemi arenduses osalemine
  • Loodavate ja olemasolevate lahenduste analüüs ja dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

  • Hea PHP ja MySQL programmeerimise oskus
  • Head andmeturbealased teadmised
  • Tarkvara dokumenteerimise oskus
  • Analüüsivõime
  • Oskus seada tööalaseid eesmärke
  • Kohusetunne
  • Koostöövõime ning hea eneseväljendusoskus
  • Pingetaluvus

Kasuks tuleb
  • Varasem kogemus LAMP(Linux,Apache,MySQL,PHP) platvormiga
  • Varasem kogemus Zend raamistikuga
  • Kogemus muude tarkvaraarendusvahendite ja tehnoloogiatega (XML, JSON, shell skriptimine)
  • Veebikeskkondade arendamise kogemus

Ettevõte pakub

  • Kokkuleppel võimalik töötada paindliku tööajaga
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
  • Nooruslike töökaaslasi
  • Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#245667

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
30. november 2011

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 340 töötajat ja 3500 õpilast.

Vaata rohkem