Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326610

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*erinevate kasutajaliideste/ teenuste programmeerimine
*andmebaaside disain ja hooldus
*veebirakenduste loomine
*e-riigi teenuste integratsioon
*tehnilise toe keerukamate ülesannete lahendamine
*nutilahenduste loomine

Ootused kandidaadile

*erialane haridus või selle omandamine
*programmeerimiskogemus vähemalt 1 aasta
*andmebaaside hea tundmine
*väga hea arusaamine internetipõhistest teenustest ja rakendustest
*oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas
*analüüsivõime
*õppimis- ja arenemistahe

Ettevõte pakub

*huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte
*paindlikku töögraafikut
*arenemisvõimalust
*häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
*konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:
*Java, PHP, JavaScript, CSS, XML hea tundmine
*klient-server süsteemide arendamise kogemus
*erinevate telefoni platvormide tundmine (Android, iOS, Windows Phone)
*inglise keele oskus kõnes ja kirjas
*Linuxi tundmine

Tööpakkumise number
#326610

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
26. november 2013

Innovaatik Grupp OÜ on ettevõte, mis tegutseb 2011. aastast erinevate innovaatiliste tarkvaralahenduste arendamisega, sealhulgas meditsiini infosüsteemid ja e-riigi lahendused.
Töömahtude suurenemise tõttu otsime enda meeskonda kogemustega programmeerijaid.

Vaata rohkem