Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #650672
Kaugtöö võimalus

Programmeerija

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Sinu rolliks on luua kaasaegseid veebilahendusi meie klientidele ja arendada töövahendeid uute teenuste pakkumise toetamiseks. Et luua koostöös Web Systemsi meeskonnaga kaasaegseid ja kasutajasõbralikke veebipõhiseid lahendusi, pead omama arusaama tänapäevasest veebidisainist ja kasutajaliidestest.

Nõudmised kandidaadile

    Edukalt kandidaadilt ootame:

  • PHP programmeerimise keele valdamist
  • Wordpress tundmist
  • MySQL päringute koostamise oskust
  • XHTML/CSS/Javascript/Ajax/HTML5 tundmist
  • Kohusetundlikkust ja korrektsust
  • Kiiret õppimisvõimet
  • Eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas

Pakume Sulle lõbusat seltskonda meie kasvavas noores kollektiivis, võimalust isiklikuks arenguks ja konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#650672

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või praktika
Kuulutus aegub:
17. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
19. mai 2020

Web Systems on kiiresti arenev IT ettevõte. Meie eesmärk on luua kvaliteetseid, personaalse lähenemisega, omanäolisi ja jätkusuutlike veebilahendust. Lisaks soovime olla oma klientidele hea ja pikaajaline kööstööpartner aidates lahendada erinevaid klientide küsimusi ning probleeme.

Web Systems-it iseloomustab eelkõige paindlikkus. Peame klientidega suhtlemisel oluliseks personaalset lähenemist. Mida paremini mõistame kliendi soove, seda paremaid lahendusi suudame pakkuda. Hea veebilahendus sünnib just nimelt eduka koostöö tulemusena.

Rohkem informatsiooni meie kohta leiate: www.websystems.ee

Vaata rohkem